İdealist v3.51 Versiyon Geçişi
İdealist programının yeni versiyonu olan İdealist v3.51'le birlikte aşağıdaki gelişmeler elde edilmiştir:
 
  • İdealist robotunun toplam kârlılığı %13, son 1 yıldaki kârlılığı ise %94 artmıştır.
  • Kârlılık artışı sağlanırken aynı zamanda riski de düşürülmüştür. İdealist v3.51'in Maximum Drawdown değeri yani en büyük sermaye erimesi değeri 6275 VİOP puanıdır.
  • Grafik üzerindeki sinyal yerlerinin görünümü geliştirilmiş ve böylece sinyal yerlerinin anlaşılırlığı önemli derecede artırılmıştır.
  • İdealist robotunun Stoploss ve Takeprofit değerleri güncellenmiştir. Stoploss değeri düşürülmüş, Takeprofit değeri artırılmıştır.
  • Aylık bazda kârların görülebilmesi için fiyat grafiğinin altına yeni bir grafik eklenmiştir.
  • İşlem sayısı aylık ortalama 23'ten 21'e düşürülmüştür

İdealist programının özelliklerine ve performans bilgilerine sol taraftaki menüden ulaşabilirsiniz.
© 2008-2020 Yatırım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır - Bu sitedeki hiçbir içerik kopyalanamaz ve yeniden yayınlanamaz
Yasal Uyarı:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede tanıtılan sistemlerin geçmiş performanslarının gelecekte de aynen devam edeceği hiçbir şekilde garanti edilemez. Sistemler matematiksel formüllerden oluşurlar. Bu nedenle yorumda bulunamazlar ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemezler. Sistemler piyasaların gelecekteki yönü hakkında değil, bünyelerinde barındırdıkları formüllerin sonuçları hakkında bilgi verirler. Bu sitede sunulan örnek sinyaller gecikmeli olarak yayınlanmaktadır. Hiçbir şekilde eşzamanlı sinyal yayını söz konusu değildir. Yatırım Teknolojileri hiçbir forex firmasının veya borsa aracı kurumunun temsilcisi veya iş ortağı değildir.