Program Fiyatları
YatırımUzmanı Yıllık kiralama lisansı 9.000
(dokuzbin)
TL Hisse senetlerinde otomatik işlem yapar.
İdealist v3.42 Tek kişilik sınırsız lisans 20.000
(yirmibin)
TL VİOP'ta otomatik işlem yapar. iDeal Veri Termianli üzerinde çalışır.
  • İlan edilen fiyatlara KDV dahil değildir. KDV %18 dir.
  • İleride gerçekleşmesi muhtemel versiyon güncellemeleri fiyatlara dahildir.
  • Satış fiyatları TL bazındadır.
  • Borsa ve Vadeli İşlem Piyasaları(VİOP) gibi tezgahüstü olmayıp merkezî olan ve fiyat kademesi bulunan piyasalarda kullanılan programlarımızın fiyatları artış eğilimindedir ve kullanıcıları korumak adına genellikle sınırlı sayıda satılmaktadır.

Taksit İmkânı

Yukarıda sunulan fiyatlar peşin fiyatlardır.
Programlarımız sanalpazar.com üzerinden ek %7, gittigidiyor.com üzerinden ise ek %10 maliyete katlanılması koşuluyla taksitle satın alınabilmektedir. Programlar ilgili sitelere talep üzerine konulmaktadır.
© 2008-2016 Yatırım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır - Bu sitedeki hiçbir içerik kopyalanamaz ve yeniden yayınlanamaz
Yasal Uyarı:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede tanıtılan sistemlerin geçmiş performanslarının gelecekte de aynen devam edeceği hiçbir şekilde garanti edilemez. Sistemler matematiksel formüllerden oluşurlar. Bu nedenle yorumda bulunamazlar ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemezler. Sistemler piyasaların gelecekteki yönü hakkında değil, bünyelerinde barındırdıkları formüllerin sonuçları hakkında bilgi verirler. Sistemlerin sunumunda yer alan grafik ve veriler Matriks İnternet Veri Terminali, iDeal Veri Terminali ve MIGBANK'ın sunduğu Metatrader veri terminallerinden alınmıştır. Bu sitede sunulan örnek sinyaller gecikmeli olarak yayınlanmaktadır. Hiçbir şekilde eşzamanlı sinyal yayını söz konusu değildir. Yatırım Teknolojileri hiçbir forex firmasının veya borsa aracı kurumunun temsilcisi veya iş ortağı değildir.