YatırımUzmanı Programı Versiyon Tarihçesi
Versiyon: YatırımUzmanı v1.65
Tarih: 22.03.2019
 • 3 ay olan demo versiyondaki son aylardaki performansı görememe kısıtı 1 aya indirildi.  
 • Bazı bilgisayarlarda nadiren görülen Windows başladığında programın otomatik başlaması durumunda ortaya çıkan hata giderildi.
Versiyon: YatırımUzmanı v1.64
Tarih: 13.03.2019
 • Programın Multithread yapısında iyileştirmeler yapıldı. Daha hızlı çalışması ve daha az kaynak tüketmesi sağlandı. 
 • Bilgisayar düzgün kapatılmadığında bazen programın ayar dosyalarında ortaya çıkabilen bozukluğun otomatik olarak düzeltilmesi sağlandı.
 • Robot sayfasına piyasa açıkken robotun her çalışmasında değeri bir artan sayaç eklendi. Böylece kullanıcının robotun çalışmaya devam ettiğinden emin olması amaçlandı.
Versiyon: YatırımUzmanı v1.62
Tarih: 15.12.2018
 • Programın çalışma hızını artırıcı geliştirmeler yapıldı. 
 • Borsa seansının kapalı olduğu zamanlarda ortaya çıkan kısa süreli donma problemleri giderildi.
 • Kullanılmayan sermaye yüzdesi'nin güncellenmesi daha güvenli hale getirildi ve güncelleme sonucunun portföye hemen yansıması için programda geliştirme yapıldı.
 • Çok nadir ortaya çıkan ve pek önemli olmayan bazı buglar(hatalar) düzeltildi.
Versiyon: YatırımUzmanı v1.60
Tarih: 16.05.2018
"Portföyü Boşalt" düğmesine basıldığında pozisyonları kapatma emirlerinin Robot ekranında seçili bulunan emir tipine göre gönderilmesi sağlandı. 
Versiyon: YatırımUzmanı v1.59
Tarih: 10.05.2018
 
 • Robot sayfasına "Limit" ve "Piyasadan Limite" emir tipleri eklendi. 
 • Bilanço verisinin sisteme alınmasında iyileştirmeler yapıldı
 • Robot sayfasındaki Gerçek Hesap Kontrolü ayarı "Sürekli" modda sabitlendi ve bu ayar kaldırıldı.
 • Robot sayfasına "Portföyü Boşalt" düğmesi eklendi. Bu sayede tek bir tuşla açık olan tüm hisse ve VİOP pozisyonlarının kapatılabilmesi mümkün hale geldi. Otomatik modda çalışan bir robot varsa pozisyonları yeniden açacağı için bu işlemden önce robot sayfasındaki otomatik işlem seçeneği kapatılmalıdır. "Portföyü Boşalt" seçeneğini sıkça kullanmak programın istikrarını etkileyeceğinden dikkatli olunmalı ve mutlaka gerekmedikçe kullanılmamalıdır.
 • Robot sayfasına "Bekleyen Emirler" sekmesi eklendi. Bu sekmede "Limit" veya "Piyasadan Limite" emir şeklinde piyasada gerçekleşmeyi bekleyen emirler görülebilmektedir.
 • Ayarlar sayfasındaki "Simge durumunda çalışsın" seçeneği varsayılan olarak seçilmemiş hale getirildi.
 • Versiyon yenileme tüm kullanıcılarda otomatik gerçekleşecek şekilde ayarlandı. Güncellemeyi kullanıcının insiyatifine bırakan ayar programdan kaldırıldı
Versiyon: YatırımUzmanı v1.47
Tarih: 01.11.2016
YatırımUzmanı programının ilk versiyonu.
© 2008-2019 Yatırım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır - Bu sitedeki hiçbir içerik kopyalanamaz ve yeniden yayınlanamaz
Yasal Uyarı:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede tanıtılan sistemlerin geçmiş performanslarının gelecekte de aynen devam edeceği hiçbir şekilde garanti edilemez. Sistemler matematiksel formüllerden oluşurlar. Bu nedenle yorumda bulunamazlar ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemezler. Sistemler piyasaların gelecekteki yönü hakkında değil, bünyelerinde barındırdıkları formüllerin sonuçları hakkında bilgi verirler. Bu sitede sunulan örnek sinyaller gecikmeli olarak yayınlanmaktadır. Hiçbir şekilde eşzamanlı sinyal yayını söz konusu değildir. Yatırım Teknolojileri hiçbir forex firmasının veya borsa aracı kurumunun temsilcisi veya iş ortağı değildir.