Program Fiyatları
YatırımUzmanı
(Borsa Robotu)
1 Yıl
(tek strateji)
13.000 TL
5 Yıl
(tek strateji)
52.000 TL
İdealist
(VİOP Robotu)
Ömürboyu Lisans 20.000 TL
  • İlan edilen fiyatlara KDV dahil değildir. KDV %18 dir.
  • İleride gerçekleşmesi muhtemel versiyon güncellemeleri fiyatlara dahildir.
  • Satış fiyatları TL bazındadır.
  • Satış sayısını sınırlamak ve mevcut kullanıcılarımızı korumak adına fiyatlarımız talep artışına bağlı olarak genellikle artış eğilimindedir.
  • Taksitli satış yoktur.
© 2008-2020 Yatırım Teknolojileri - Tüm hakları saklıdır - Bu sitedeki hiçbir içerik kopyalanamaz ve yeniden yayınlanamaz
Yasal Uyarı:
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, Portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede tanıtılan sistemlerin geçmiş performanslarının gelecekte de aynen devam edeceği hiçbir şekilde garanti edilemez. Sistemler matematiksel formüllerden oluşurlar. Bu nedenle yorumda bulunamazlar ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemezler. Sistemler piyasaların gelecekteki yönü hakkında değil, bünyelerinde barındırdıkları formüllerin sonuçları hakkında bilgi verirler. Bu sitede sunulan örnek sinyaller gecikmeli olarak yayınlanmaktadır. Hiçbir şekilde eşzamanlı sinyal yayını söz konusu değildir. Yatırım Teknolojileri hiçbir forex firmasının veya borsa aracı kurumunun temsilcisi veya iş ortağı değildir.